Powrót do strony głównej
Informacje o naszej firmie Cennik i oferta naszej firmy Domeny Niezbędne informacje Najnowsze informacje Kontakt z naszą firmą
Powrót do strony głównej
Niezbędne informacje dotyczące konfiguracji Dostęp do oprogramowania Serwis WWW w pytaniach i odpowiedziach Pytania i odpowiedziNetscape 6.x

W celu odebrania wiadomości z serwera pocztowego na nasz komputer należy poprawnie ustawić parametry odbioru poczty. Każde zdefiniowane konto możemy odrębnie skonfigurować, zależnie od naszych potrzeb. Dodawanie nowych kont i zarządzanie nimi jest obsługiwane bezpośrednio z poziomu programu Netscape.

 

  1. Uruchomienie Kreatora Dodania Nowego Konta
  2. Określenie typu konta
  3. Określenie właściciela konta i adresu pocztowego
  4. Określenie nazwy serwera poczty przychodzącej (POP3)
  5. Określenie nazwy użytkownika
  6. Określenie nazwy konta
  7. Zakończenie procesu dodawania nowego konta

1. Uruchomienie Kreatora Dodania Nowego Konta
 

    Proszę zaznaczyć najwyższą pozycję na drzewie w okienku po lewej stronie     ekranu. W celu utworzenia nowego konta, proszę kliknąć na link "Create a new     account" w zakładce "Accounts".

2. Określenie typu konta
 

    Otworzy się okienko kreatora, który poprowadzi nas krok po kroku przez cały     proces. Na początku wybieramy rodzaj konta, które chcemy utworzyć. Proszę     zaznaczyć "ISP or email provider". Po zakończeniu czynności wybieramy przycisk     "Dalej".

3. Określenie właściciela konta i adresu pocztowego
 

    Na tym etapie należy określić nazwę jaka będzie wyświetlana w polu Od:     wysyłanych wiadomości. Proszę ją wpisać w okienko tekstowe zatytułowane "Your     Name:". Zaraz poniżej podajemy adres e-mailowy, jaki dostaliście Państwo od nas     na powiadomieniu np. firma@inet.pl. Po zakończeniu czynności wybieramy przycisk     "Dalej".

4. Określenie nazwy serwera poczty przychodzącej (POP3)
 

    Na tym etapie należy określić nazwę serwera poczty przychodzącej, którą     wpisujemy w pole zatytułowane "Server name". Proszę również pamiętać o     zaznaczenie typu serwera jako "POP3". Po zakończeniu czynności wybieramy     przycisk "Dalej".


 
5. Określenie nazwy użytkownika
 

    Na tym etapie należy określić nazwę użytkownika (tzw. login name), wymaganą     przy uwierzytelnieniu. Proszę ją wpisać w pole "User Name:". Nazwę użytkownika     otrzymali Państwo od nas na powiadomienu. Po zakończeniu czynności wybieramy     przycisk "Dalej".

6. Określenie nazwy konta
 

    Na tym etapie należy określić nazwę naszego konta. Nazwa ta ma charakter     wyłącznie informacyjny i pozwala nam łatwiej identyfikować nasze konto w     programie. Proszę ją wpisać w pole "Account Name:". Po zakończeniu czynności     wybieramy przycisk "Dalej".

7. Zakończenie procesu dodawania nowego konta
 
    Na zakończenie proszę nacisnąć przycisk "Finish", dzięki czemu nowe konto     zostanie dodane do już istniejących

 

Interfejs do odczytu poczty przez WWW
Wyślij sms do jednej z sieci komórkowych
Przeszukaj internet za pomocą jednej z popularnych przeszukiwarek
Zarejestruj konto administracyjne
Sprawdź czy twoja domena jest jeszcze wolna
Zaloguj się do panelu adminstracyjnego
©Image Electronics 2001-2023, Pl. Rodła 8 X p., 70-419 Szczecin, tel.(091) 432 4200, fax (091) 488 2175