Powrót do strony głównej
Informacje o naszej firmie Cennik i oferta naszej firmy Domeny Niezbędne informacje Najnowsze informacje Kontakt z naszą firmą
Powrót do strony głównej
Niezbędne informacje dotyczące konfiguracji Dostęp do oprogramowania Serwis WWW w pytaniach i odpowiedziach Pytania i odpowiedziAutoryzacja SMTP (Netscape 4.7)

Poniżej przedstawiamy w jaki sposób włączyć autoryzację SMTP w programie Netscape. Praktycznie nie jest koniecznym dokonywanie jakichkolwiek zmian w konfiguracji programu. Netscape automatycznie wykorzystuje autoryzacje SMTP od momentu włączenia jej na serwerze pocztowym. W momencie nawiązania połączenia z serwerem pocztowym ( podczas procesu wysyłania poczty ) jesteśmy proszeni o podanie hasła w celu wysłania poczty. Jest to te samo hasło którego używamy przy odbieraniu poczty. Prośba o hasło pojawia się wyłącznie za pierwszym razem, każda następna wysyłka poczty odbywa się już bez konieczności podania hasła ( oczywiście pod warunkiem, że nie rozłączymy się z serwerem pocztowym, lub nie zakończymy pracy z programem).

 

1. Po uruchomieniu programu Netscape wybieramy z górnego menu opcje Edit ( Edytuj ) a następnie Preferences ( Preferencje ).


2. Na ekranie pojawi się okno Preferences ( Preferencje ). Wybieramy kategorię Mail Servers ( Serwer poczty ) i sprawdzamy czy nasz serwer Outgoing mail (SMTP) server ( Serwer poczty wychodzącej ) to smtp.inet.pl oraz czy nazwa użytkownika tego serwera user name ( Użytkownik na serwerze ) jest takie samo jak nazwa konta POP3. Jeśli tak to program jest gotowy do współpracy z serwerem wspierającym autoryzację SMTP.

 

Interfejs do odczytu poczty przez WWW
Wyślij sms do jednej z sieci komórkowych
Przeszukaj internet za pomocą jednej z popularnych przeszukiwarek
Zarejestruj konto administracyjne
Sprawdź czy twoja domena jest jeszcze wolna
Zaloguj się do panelu adminstracyjnego
©Image Electronics 2001-2023, Pl. Rodła 8 X p., 70-419 Szczecin, tel.(091) 432 4200, fax (091) 488 2175